top of page
לפרטים נוספים והזמנת פעילות

נשלח בהצלחה!

מי אנחנו

פעילויות לארגונים וחברות עסקיות

נעים להכיר!

עמותת אל הלב היא ארגון מקדם חוסן מאז 2003, המצוי בחזית החדשנות החברתית בישראל ופועל ליצירת אקלים חברתי בריא ובטוח יותר באמצעות תוכניות פורצות דרך ובעלות מוניטין ברמה הבינלאומית, המקנות כלים מעשיים, יעילים ומוכחים להתמודדות עם טווח רחב של מצבי חציית גבולות, אלימות וסיכון בגישה חיובית ומחזקת. אל הלב פועלת מדי שנה בקרב מאות ארגוני חינוך, רווחה, רשויות מקומיות, משרדים ממשלתיים וחברות הייטק, פארמה ותעשיות נוספות, תוך התאמה מיטבית לצרכיה השונים של כל קבוצה, ולימדה עד כה קרוב ל150,000 משתתפות/ים.

מה נלמד יחד?

 לשפר את היכולת להקשיב ולפעול לפי תחושות בטן ואינטואיציה סביב מצבי סיכון 

 להתחבר לרצונות הפנימיים, לזהות מה מתאים ונכון לי ולבטא את הרצונות בצורה מיטבית 

 להציב גבולות בריאים בכל תחומי החיים 

 לעצור מצבים בלתי רצויים בזמן אמת 

 להתחבר מחדש לגוף כמקור של עוצמה, בריאות וחיוניות 

 להבין שיש בי המון כוחות ויכולות, תושיה וחוסן 

 לאזור אומץ לסייע לחבר/ה במצוקה

הפעילויות

סדנאות וקורסים לנשים ופעילויות ליום האישה

אימפקט תיק-תיק - סדנה

שיטת אימפקט היא היחידה בישראל, המאפשרת תרגול התמודדות במלוא העוצמה עם מצבי סיכון באמצעות סימולציות בסביבה מוגנת ובטוחה. נכיר את הכוחות שלנו, נשתמש בקול (כן כן, ממש נצעק) ונתרגל משחקי תפקידים מול מדריך הלבוש בחליפת מגן.

החופש לבחור - קורס

קורס תהליכי לנשים, המעניק כלים יקרי ערך להתמודדויות עם אתגרים שונים בחיים, בדגש על הטרדה, חציית גבולות ואלימות לסוגיה.
הקורס מהוות פיתוח והעמקת ההיכרות עם 5 העקרונות של הגנה עצמית מעצימה ומאפשרת חוויה של הגוף כמקור של עוצמה, מסוגלות ויכולת. 

לגלות את הכוח שבי - סדנה

מפגש היכרות חווייתי עם שיטת אל הלב ו-5 העקרונות של הגנה עצמית מעצימה. יחד נבחן מושגים כמו מרחב אישי, הטרדה והצבת גבולות ונתחבר למקורות של עוצמה, יכולת וחוסן הטמונים בנו. כל זאת נעשה באמצעות שיח ושיתוף, משחקי תפקידים, הדגמות ותרגול פיזי משחרר ומהנה.

*ניתן לקיים גם בקבוצה מעורבת מגדרית.

קורסים וסדנאות להורים וילדים ליום המשפחה

משפחה חזקה ביחד!

סדנה מלאת התנסויות חווייתיות לכל המשפחה בכלים ל'הגנה עצמית מעצימה' במהלכה נלמד על הכוחות שבי, הגבולות שבי והביטוי האישי שלי במשפחה, בחברה ובכלל.

הגנה עצמית לאימהות ובנות

סדנת מעברים בטוחים

סדנה חוויתית לאימהות ונערות (בכיתות ו'-ט'), המשלבת באופן רגיש וחיובי תכנים משמעותיים עם כלים פרקטיים לחיזוק והעצמה אישית ולהתמודדות עם אלימות וחציית גבולות, בקו התפר הרגיש שבין ילדות לבגרות

הרצאות ליום המאבק באלימות

יוצרות קהילה בטוחה

הרצאה מאירת עיניים ומעוררת השראה, המאפשרת היכרות עם סיפור החיים האישי והמרגש של יהודית סידיקמן – מייסדת ונשיאת אל הלב, שהוביל להקמת עמותת ‘אל הלב’ ובהמשך לבניית אקו-סיסטם שלם של ארגונים וחברות בכל רחבי העולם. יהודית תשתף על הדרך שלה מאלימות מינית, רגשית וכלכלית לשגשוג, עשייה ונתינה לקהילה.

*ההרצאה מתקיימת באנגלית

ליצור חברה בטוחה

הרצאה חווייתית ומאירת עיניים המאפשרת היכרות עם שיטת ESD, גוף ידע ייחודי וחדשני להעצמה ולמניעת אלימות באמצעות חתירה להוגנות ושוויון מגדרי. בהרצאה נחלוק מהניסיון העשיר שצברנו באלפי קורסים ותוכניות באמצעות סקירת תיאוריות ומחקרים בתחום המגדר ומניעת אלימות כלפי נשים, נוער וילדים. נשתף בסיפורי מקרה אמיתיים מהשטח, נתוודע ל-5 עקרונות שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו של כלים, מיומנויות וכישורים. ההרצאה מעודדת את הקהל להשתתף ולהתנסות בעקרונות ובכלים פרקטיים לחיים בטוחים ומוגנים, ומעוררת האחריות החברתית והאישית שלנו ליצירת חברה בריאה ובטוחה.

מעורבות עובדים ועובדות

תכנית הכשרה לשגרירות/ים

למניעת אלימות בשיטת אל הלב

קורס מרוכז במהלכו נלמד לעומק את שיטת אל הלב המבוססת על גישת ESD – גוף ידע המתייחס להיבטים פיזיים, מנטליים ורגשיים הכרוכים במניעת הפרת גבולות וסוגים נוספים של אלימות בין-אישית.

כל בוגרת ובוגר של הקורס הופכים לשגרירים ליצירת חוסן, חיזוק הביטחון ומניעת אלימות בקרב ילדים ובני נוער ובקהילות שלהם

העבירו את זה הלאה!

אמצו קבוצה במסגרות רווחה או חינוך, והעניקו להן במתנה תוכנית מותאמת להגנה עצמית מעצימה. ניתן לשלב גם את העובדות.ים כמשתתפות.ים בפעילויות לחוויה משמעותית ומלאת ערך. 

הגנה עצמית מעצימה - שבירת קרש
הערך הוסף

מוצרים ממותגים עם מסרים מעצימים

תיק אל הלב
מחברת BE YORSELF
כוס רב פעמית ממותגת
את פשוט יכולה
תיק בד
Fight like a girl
We do it
Fight like a girl
המלצות

"כשהתלבטנו איזה תוכן לצקת למפגש מחלקתי, בפרט בתקופה הנוכחית, הבחירה בסדנת הגנה עצמית מעצימה של עמותת אל הלב הייתה ברורה.

זכינו לא רק להשתתף בפעילות משמעותית, מגבשת ומעצימה, אלא גם לתמוך בפעילותה של עמותה חשובה זו, שעושה עבודת קודש, בקהילה בכלל ובקרב מפונים ומפונות מהדרום בפרט"

גל עומר

קבוצת נאייקס

  • שלחו לנו הודעה
  • אל הלב בפייסבוק
  • YouTube
  • Instagram
  • TikTok
bottom of page