top of page

צוות אל הלב

הוועד המנהל

הועד המנהל

יו"ר אל הלב משנת 2018.

מוזיאולוגית בהתמחות בניהול מוזיאונים ומוסדות ללא כוונת רווח ואקטיביסטית חברתית מזה עשרות שנים. לשעבר מנהלת השיווק של מוזיאון ישראל, עבדה במוזיאונים ובמוסדות ציבור בתפקידי ניהול וביעוץ מוזיאולוגי בארץ, בארה"ב ובאירופה. לשעבר מנכ"לית עמותת קול האישה, עמותת נשים רב-תרבותית.  

לדורית ניסיון של ארבעה עשורים כאקטיבסטית חברתית. פעלה כחברת ועד מנהל בעמותות ובארגונים בארץ ובארה"ב, בתחום החינוך, העיתונות, קידום זכויות חולים בארץ ובאירופה וקידום זכויות נשים.

לדורית תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית ביחסים בין-לאומיים ותואר שני בהצטיינות בלימודי מוזיאונים בהתמחות בניהול מוזיאונים ומוסדות ללא כוונת רווח, מאוניברסיטת סאן פרנסיסקו סטייט. בנוסף היא בוגרת תכנית לה''ב למנהלים באוניברסיטת תל אביב ומאמנת מוסמכת באימון אישי, עסקי ואימון לקריירה. לדורית גם הסמכה בתחום האחריות התאגידית.

 

דורית היא ירושלמית שחיה בגליל, נשואה ואמא לשלושה בנים בעלי מודעות פמינסטית עמוקה.

"הצטרפתי לוועד המנהל של עמותת אל הלב משום שהמטרה החברתית של בניית חברה בטוחה מאלימות בין-אישית ובעיקר אלימות מינית כנגד ילדות, נערות ונשים, הוא נושא שבנפשי ומשום שזה אתגר מקומי ואוניברסלי ראשון במעלה בחשיבותו.

       

הפעילות הנרחבת של אל הלב, כעמותה מקצועית ומובילה בתחומה, בכל הארץ ובכל חלקי החברה הישראלית מזה כשני עשורים, משנה חיים לכל מי שלמדה והתאמנה בשיטת אל הלב. בהיבט הלאומי, אל הלב מקדמת את המודעות והשקעה של מקבלי החלטות במגזר הציבורי והעסקי, לחשיבות של החינוך והידע בהגנה עצמית מעצימה לכולם, בכל מקום ובכל גיל.

הקשרים של אל הלב כיצואנית של ידע חברתי למדינות רבות, מעשיר את הידע והניסיון שלנו ומרבה את הטוב שחשוב לנו כישראליות להפיץ בעולם.

 

החזון והיעד החברתי שאנו מובילות לשנים הקרובות הוא להבטיח שכל נערה ונער ידעו כיצד להתמודד ביעילות עם מצבי אלימות וסיכון, ידע שילמד כחלק אינטגרלי מארגז הכלים החינוכי בכל מוסד חינוכי ובכל מגזר ברחבי הארץ. תקוותנו לבנות מודל מוכח שניתן יהיה להעתיקו למדינות אחרות".

דורית שומרון

דורית שומרון

יו"ר הועד המנהל

מנהלת יחידת עסקית בהייטק בחברת Ribbon Communications ומנטורית למנהלים בכירים 

מנהלת כיום בהייטק יחידה עסקית של כל מוצרי התוכנה של חברת Ribbon Communications. עבדה כסמנכ"לית בכירה בחברות הייטק שונות (טלרד, נורטל ו- Ribbon Communications) כסמנכ"לית פיתוח ושיווק בינלאומי. במקביל מלווה מנהלים ומנכל"ים הן בהייטק והן בעמותות לאופטימיזציה עסקית ולשיפור הביצועים העסקיים והיכולות האישיות והניהוליות.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומחשבים, תואר שני במנהל עסקים והכשרה באימון ובעלת תעודת דירקטור.

 

מלווה את עמותת אל הלב – ב7 שנים האחרונות הן כמאמנת עסקית ,חברת וועדת ביקורת, וכיום חברת הוועד המנהל.

מאמינה גדולה שמניעת אלימות כנגד נשים מתחילה בחינוך , רואה לאורך השנים את העשייה המבורכת ורבת הפועלים של ארגון "אל הלב" והשפעתה על מניעת אלימות בחברה.

גלי מלכיאל

גלי מלכיאל

חברת הועד המנהל

דבי עמיחי היא בעלת תואר שני MSc מאוניברסיטת אוקספורד בעבודה סוציאלית ובמדעי החברה.

היא מטפלת קלינית מוסמכת לזוגות ומשפחות ויועצת מינית מוסמכת.

דבי מנחה קבוצות ומעבירה סדנאות והרצאות בכל הארץ. לדבי קליניקה פרטית בירושלים ותל אביב וכן ערוץ טיפול מקוון. בטיפול דבי מתמקדת במציאת החוזקות האישיות ובתהליכי העצמה.

דבי מעבירה הרצאות וסדנאות בכל הארץ.

 

דבי חברה בועד המנהל של ארגון אל הלב העוסק במניעת  אלימות פיזית נפשית ומינית.

דבי עמיחי

דבי עמיחי

חברת הועד המנהל

מנכ"לית הבלנדר - מרכז היזמות והחדשנות של המכללה האקדמית הדסה בירושלים.

לשעבר שותפה עסקית ומנהלת תוכן ב-Wisio, סמנכ"לית פיתוח עסקי עבור חברה מתחום ה-BioMed, ומנהלת התכנית לחדשנות ויזמות של בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית.

בוגרת תואר ראשון במדע המדינה ויחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית.

חברת ועד מנהל בעמותת אל הלב מעל 3 שנים, וכבר 4 שנים מקדמת שינויי מדיניות וחקיקה בכל הקשור לנפגעי ונפגעות סמי אונס. זכיתי להיות בקורס אימפקט הראשון לנערות של עמותת אל הלב בהיותי בת 12, ולקחת חלק במגוון תוכניות אחרות של העמותה. כעת אני זוכה לפעול לקידום מטרותיה של אל הלב במגוון תחומים וענפים, בשיתופי פעולה פורים ועוד.

תפארת סולמון-סדן

תפארת סלומון- סדן

חברת הועד המנהל

צוות המטה

חנה

חנה וינברגר

סמנכ"לית הכשרה ופיתוח תוכן

דפנה

דפנה פרל

סמנכ"לית כספים

עדי

עדי וימר

מנכ"לית העמותה

ירון שוורץ

ד''ר ירון שוורץ

יועץ פדגוגי

לימור

לימור אלי-יהודאי

מנהלת קשרי קהילה

יודפת

יודפת שטרית בלוך

מנהלת אגף שותפויות והדרכה ארצית

יובל

יובל תדהר

רכזת קהילה ורווחה

נעם

נעם ארז

 רכזת הכשרה ופיתוח תוכן

צביה

 צביה בלוך-גולדמן

 רכזת הכשרה ופיתוח תוכן

יעל

יעל גרוס

רכזת דיגיטל

אביה

אביה שאר-ישוב

רכזת תוכן

עפרי

עפרי רייכמן

רכזת תוכניות חינוכיות

צוות המטה
bottom of page