חדש! לימודי תעודה למטפלות ומטפלים בשיטת אל הלב

*הטקסט כתוב בלשון נקבה אך מתייחס לשני המינים 

קהל יעד: נשות מקצוע מתחומי הטיפול | מספר מפגשים: 12, 8 מקוונים ו-4 פרונטליים  

לראשונה ולאחר עבודה בקרב 100,000 נשים, נוער וילדים, פותחת עמותת 'אל הלב', מומחית בינלאומית בתחום שלומות (wellness), חיזוק החוסן האישי ומניעת אלימות לסוגיה, שער לתכנים פורצי הדרך שלה, באמצעות קורס מותאם במיוחד לאנשי ונשות הטיפול.  

בבסיס התוכנית עומדת התפיסה כי ראשית יש לחזק ולשפר את רווחתן האישית של המשתתפות בהיבטים של פיתוח חוסן, חיבור מחודש למקורות עוצמה פנימיים והקניית כלים להתמודדות מול לחצים וחציית גבולות בתוך המסגרת הטיפולית - ביחסים עם המטופל, עם המערכת ועם תחושת השחיקה ועל סמך יסוד מוצק זה, להכשיר להנחלת כלים למטופלות ויצירת תחושת העצמה ומסוגלות ברמה הגבוהה ביותר.

שיטת אל הלב מבוססת על גישת 'הגנה עצמית מעצימה'- גוף ידע המתייחס להיבטים פיזיים, מנטליים ורגשיים הכרוכים במניעת הפרת גבולות וסוגים אחרים של אלימות בין-אישית, ונחשב על פי המחקר כיעיל ביותר בעולם. עם השנים נוכחנו לדעת כי השפעת התכניות חורגת הרבה מעבר לתחום האלימות, מביאה לפריצות דרך טיפוליות ומשפיעה לטובה על כל תחומי החיים בדגש על שיפור בקבלת החלטות מיטיבות, חיזוק הביטחון ושיפור ניכר ביכולות של תיווך רצונות, הצבת גבולות והגדלת תחושת החירות הפנימית והחיצונית. 

תקופת הקורונה, שהביאה להתערערות עצומה בחוסנה של החברה הישראלית, כשאחד מביטוייה היה עלייה חסרת תקדים במקרי האלימות, הובילה אותנו להכרה שחשוב להרחיב את מעגל נשות המקצוע שיכול להשתמש ולהקנות מהכלים שפיתחנו, כלים שהיו נגישים עד כה רק למדריכות המוסמכות של העמותה. בקורס נחלוק מהניסיון העשיר שצברנו במאות מסגרות טיפוליות, כמו גם בהשפעת התוכניות על משתתפות מהציבור הרחב באמצעות שיתוף בידע תיאורטי, סיפורי מקרה והפעלות חווייתיות בסדרת שיעורים מרתקים ופרקטיים.  

בין התכנים הנלמדים:

  • 5 העקרונות של הגנה עצמית מעצימה בחדר הטיפולים  

  • פתרונות חלוציים לריפוי שורשי האלימות המגדרית  

  • מרחבים של עוצמה וחוסן בכלים של גוף נפש

  • שיטת אל הלב כמנגנון התערבות  

  • עבודה רגישת תרבות ומסורת- שיח יישומי

מועד תחילת הקורס: 5.05.21 | 48 שעות אקדמיות

עלות: 2900 ש"ח

מחיר מיוחד עד יום ראשון 25.04.21: 1800 ש"ח

*מוכר כגמול השתלמות אישי לעובדות ועובדי המגזר הציבורי

אני רוצה לשמוע עוד!

ההודעה נשלחה בהצלחה!

חברת צוות תיצור איתך קשר בהקדם!