אל הלב ע"ר

חינוך, הדרכה והכשרה

להתמודדות עם אלימות ומצבי סיכון

כתובת מייל: info@elhalev.org

טלפון: 02-6781764

עמותה רשומה: 580416634

 תנאי שימוש באתר  |   מדיניות פרטיות 

© 2015 by El HaLev. Proudly created with Wix.com

קול קורא להגשת מועמדות להציג בכנס

עמותת אל הלב וארגון האחות שלה ESD Global, גאות להכריז על הכנס הבינלאומי הראשון בנושא חינוך למניעת אלימות.

בשנים האחרונות השיח אודות אלימות כלפי ילדים ונשים גדל והתעצם מאד. ראינו את התפרצות ה-#MeToo, שמענו עוד ועוד עדויות קשות מנשוא לגבי אלימות במשפחה, ונוכחנו לדעת כמה אלימות מינית ומגדרית מושרשת במערכות המרכיבות את החברה שלנו תוך שהיא חוצה מגזרים, גילאים ואוכלוסיות.

עד כה, התנהל שיח זה ברובו סביב מניעה משנית, כלומר, הרחקת הקורבן מהסביבה הפוגעת וקבלת טיפול וסיוע לאחר הפגיעה. יש לנו כבוד עצום לסוג זה של מניעה ושיקום ויחד עם זאת אנו מאמינות בכל ליבנו, בדומה לארגונים נוספים ושותפים יקרים לדרך, כי מערך הפעילויות לקראת מיגור תרבות התומכת באלימות לסוגיה ויצירת עולם בטוח לכל, חייב להתבסס גם על חינוך, יצירת קהילות בטוחות והצבת גבולות בריאים בכל תחומי החיים.

הכנס הבינלאומי הראשון בנושא חינוך למניעת אלימות מיועד להגביר את הקול והנראות הציבורית של מגוון המענים הכל כך חשובים שפותחו בארץ ובעולם בתחום המניעה הראשונית, כמו גם לשתף בהתפתחויות האחרונות בשדה וליצירת שיתופי פעולה בינלאומיים. הכנס יהווה מרחב להצגת מתודות ולדיונים משותפים בשיטות החדשניות שצמחו בעשורים האחרונים ויתמקד בהרחבת השיח על יישום תוכניות מניעה במערכות חינוך פורמליות ובלתי פורמליות.  

אנו מזמינות דוברות ודוברים מכל התחומים: עבודה סוציאלית, פסיכולוגיה ושלל סוגי הטיפול, מחקר, ארגונים לזכויות אדם וחברה, הגנה עצמית מעצימה לסוגיה, ממשל ומדינה, קרימינולוגיה וחינוך, להגיש מועמדות להציג בכנס באחד משלושה פורמטים: הרצאה בת 20 דקות, סדנה בת שעה או פאנל בן שעה.

חשוב לציין כי בארגון הכנס אנו שואפות להדגיש את עקרון הרב תרבותיות ואת פיתוח המענים גם בקרב קבוצות הזוכות לתת ייצוג מסיבות שונות.

הכנס יתקיים בשפה האנגלית.

מתי?

23-24 בפברואר 2020

איפה?

מרכז המבקרים העולמי למניעת אלימות - בית אל הלב

הצעות יש להגיש עד ה- 15 בנובמבר 2019

הודעה על אישור ההצעה תועבר עד ה- 1 בדצמבר 2019

לשאלות ובירורים בנושא ניתן לפנות במייל info@elhalev.org

להגשת מועמדות:

Presentation Type: *

מנדלה.png
  • El Halev whatsapp
  • דף פייסבוק של אל הלב
  • ערוץ יו-טיוב של אל הלב
  • אינסטגרם של אל הלב