סיפורי הצלחה

"ככה השפיע עלי קורס הגנה עצמית מעצימה של אל הלב"

"לאחר השתתפותי בקורס "החופש לבחור" הצלחתי להגיד לקולגה במקום עבודתי שההערות שלו כלפי לא מתאימות. האמת היא שממש חששתי מאיך שיגיב, למרבה ההפתעה הוא קיבל בהבנה והתנצל. הייתי ממש גאה בעצמי!"

"תמיד פחדתי שאם יתקפו אותי אני פשוט אקפא ולא אצליח להשתמש בכלים שלמדתי, אחד הדברים שהכי היו לי משמעותים בקורס היא ההבנה שגם אם אקפא יש לי מה לעשות ויש כלים להתמודד ולצאת מהקיפאון."

"הבת שלי בת 5 עברה קורס בטיחות אישית לילדים.

אתמול היא סיפרה לי שחברה מהגן אמרה לה משהו לא יפה והיא ענתה לה כמו שלמדה בקורס: "לא אכפת לי מה תגידי, אני יודעת שאני שווה". היא אפילו היא לא זכרה מה הדבר "הלא יפה" שהחברה אמרה לה, רק שמחה לספר לי שידעה מה לענות לה"

"אתמול בלילה הלכתי עם חברה בתל אביב לכיוון תחנת האוטובוס. לפתע בחור מסומם התחיל ללכת אחרינו ולצעוק לנו הערות מיניות. ניסינו להתעלם, אך הוא הגביר את הקצב והתחיל לרדוף אחרינו. הבנתי שהבחור רוצה לפגוע בנו ולא יעזוב אותנו. עצרתי, הסתובבתי וצעקי כמו שלמדתי בקורס ב"אל הלב": תעזוב אותי! תתרחק ממני עכשיו!

הוא המשיך להתקדם עד שהיינו ממש פנים מול פנים, ואז הוא התחיל להוריד את המכנסיים. הבנתי שהאזהרות שלי לא עזרו ושאני צריכה להגיב בכלים הפיזיים שלמדתי. הורדתי את התיק והייתי מוכנה להגיב. פתאום מישהו ששמע את הצעקות שלי הגיע ועמד לידי. שנינו צעקנו על הבחור והזהרנו אותו שלא יתקרב. לבסוף, הצלחנו להבריח את הבחור.

הבנתי שהמקרה הזה יכול היה להיראות אחרת לחלוטין, בזכותכן מנעתי אסון נורא, ואני מודה לכן על כך מאוד!"

אל הלב ע"ר

חינוך, הדרכה והכשרה

להתמודדות עם אלימות ומצבי סיכון

כתובת מייל: info@elhalev.org

טלפון: 02-6781764

עמותה רשומה: 580416634

 תנאי שימוש באתר  |   מדיניות פרטיות 

© 2015 by El HaLev. Proudly created with Wix.com

  • El Halev whatsapp
  • דף פייסבוק של אל הלב
  • ערוץ יו-טיוב של אל הלב
  • אינסטגרם של אל הלב
אל הלב לוגו