פרס תמר

לאשת מקצוע הפועלת בתחום הקניית כישורי חיים והגנה 
על נערות מפני מצבי סיכון ואלימות

"פרס תמר" ע"ש תמר באום- דיקשטיין ז"ל, יוענק לאשת מקצוע אשר במסגרת הכשרתה ו/או ניסיונה המקצועי (בתחומי החינוך, טיפול, אקטיביזם, משפט ועוד) פועלת במסירות ובמצוינות יוצאת דופן, בכדי לתמוך, לסייע, לחזק ולהעצים נערות בתחום ההגנה מפני מצבי אלימות וסיכון.

הפרס בגובה 5,000 ש"ח ניתן ע''י משפחתה של תמר ז"ל מתוך רצון לעודד סיוע לנערות הזקוקות לכך, כתיקון לימים בהם נערות נעדרו כל מודעות לזכותן להגן על נפשן ועל רוחן, לא כל שכן כלים להתמודדות עם מצבי סיכון או כתובת לפנות אליה לעזרה.

תקנון פרס תמר:

  1. על זוכת הפרס לגלם באישיותה ובעבודתה את מטרת הפרס, את העשייה למען תיקון עולם והעלאת המודעות לנושא החינוך למניעה, וכן להיות תומכת נמרצת בעקרון שלכל נערה יש את הזכות להגן על עצמה ועל גבולותיה באופן המכבד את גופה, נפשה ורצונותיה.

  2. מוזמנת להגיש מועמדות כל תושבת ישראל אשר ערכיה ותפיסת עולמה עולים בקנה אחד עם רוחה וערכיה של עמותת אל הלב כעמותה ושל משפחת התורם.

  3. הפרס בגובה 5000 ש"ח יוענק ב- 25 לנובמבר, יום המאבק באלימות כלפי נשים בטקס מיוחד בנוכחות נציגת המשפחה והנהלת העמותה בבית אל הלב.

  4. תמר באום-דיקשטיין היא אמה של דורית שומרון י"ור העמותה. הפרס ניתן באדיבות פרופ' שבתאי דיקשטיין, בפיקוח עו"ד ניצן שמואלי. 

  5. ועדת הפרס כוללת את דורית שומרון כנציגת התורם, עדי וימר מנכ''לית אל הלב ודבי עמיחי כנציגת הועד המנהל.

  6. באותו מעמד חגיגי יוענק גם אות הוקרה לחבר/ת צוות של אל הלב על הצטיינות ומסירות יוצאת דופן בהדרכת תכניות למניעת אלימות המופנית כלפי נשים וילדים בגישת הגנה עצמית מעצימה.

  7. ניתן להגיש מועמדות עד לתאריך 31.10.21.

  8. צוות אל הלב אינו רשאי להגיש מועמדות.

לפניות ושאלות בנוגע לפרס יש לפנות לבת שבע שני (כץ): batsheva@elhalev.org

 

להורדת הפלייר לחצו על התמונה

פרס תמר.jpg